Kombi Servisi (Kombi Bakımı ve Tamiri Firmaları)

Çağdaş Teknik Özel Kombi Servisi

admin tarafından eklendi

0 yorum

Servisleri: Alarko Kombi Servisi, Alarko Servisi, Ariston Kombi servisi, Ariston Servisi, Baymak Kombi servisi, Baymak Servisi, Bosch Kombi servisi, Bosch Servisi, Buderus Kombi servisi, Buderus Servisi, Demirdöküm Kombi servisi, Demirdöküm Servisi, E.C.A. Kombi servisi, E.C.A. Servisi, Ferroli Kombi servisi, Ferroli Servisi, Vaillant Kombi servisi, Vaillant Servisi, Viessmann Kombi Servisi, Viessmann Servisi

Firma ile iletişim kur

Firma ile iletişim kur

Bu firma ile iletişim kurmak için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.


Firmamız Çağdaş Teknik 1989 ile 2003 yılları arasında Baymak Marka Cihazların Yetkili servisliğini yapmış olup 2003 yılından sonra Özel Kombi Servisi olarak Diğer markalarada hizmet vermeye başlamıştır.

Genel olarak Baymak, Ferroli, Alarko, Buderus, Viessman, Vaillant, Baykan, Demirdöküm, Thermotechnic, Bosch, ECA, Ariston, AUER ve Süsler markalarının bakımı ve teknik servis hizmetlerini vermekteyiz.

Türkiye ve dünyada gelişen sektöre ayak uydurmak için kombi servisi ve bakımı konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Misyonumuz:

Çağdaş Teknik Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kısa sürede uzman ekibimizle güvenilir ve kaliteli servis hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz:

Sektörde söz sahibi olmuş firmamızın hedefleri arasında yenilikleri takip edip, teknik servis ağımızı genişleterek ileriki zamanlarda kullanılacağı düşünülen sistemleri siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve daha donanımlı bir hizmet vermektir.

Yorum Yapın

Please Giriş to add your review.

Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.

www.kombiservisi.gen.tr

Araç çubuğuna atla