Kombi Servisi (Kombi Bakımı ve Tamiri Firmaları)

Sancaktepe Kombi Servisi

admin tarafından eklendi

0 yorum

Servisleri: Alarko Kombi Servisi, Arçelik Kombi servisi, Ariston Kombi servisi, Baymak Kombi servisi, Beko Kombi servisi, Bosch Kombi servisi, Buderus Kombi servisi, Chaffoteaux Kombi Servisi, Demirdöküm Kombi servisi, E.C.A. Kombi servisi, Ferroli Kombi servisi, İmmergas Kombi Servisi, Protherm Kombi Servisi, Vaillant Kombi servisi, Vestel Kombi Servisi, Viessmann Kombi Servisi

  • Sancaktepe, İstanbul
  • 0216 415 19 05
Firma ile iletişim kur

Firma ile iletişim kur

Bu firma ile iletişim kurmak için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.


Sancaktepe Kombi Servisi, İstanbul

Sancaktepe Kombi Servisi olarak cihaz markası gözetmeksizin tüm markalara hizmet vermektedir. Fiyatlarımız piyasanın aksine ekonomik olup, tamir gören parça 1 yıl garanti kapsamındadır. Sancaktepe Kombi Servisi olarak amacımız cihazınızın bakımı, onarımı ve kullanım bilgisi uzman ekiplerimizce doğrudan kullanıcıya aktarılıp, daha sonra arıza vermemesi için müşteriyi bilinçlendirmektir. 7/24 hizmet veren servisimizi günün her saatinde arayabilir ve hizmet isteyebiliriz.

Sancaktepe Kombi Servisi olarak hızlı servis, ekonomik çözüm ve müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazdır. Teknisyenlerimizin yetki numaraları olup cihazınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Yorum Yapın

Please Giriş to add your review.

Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.

www.kombiservisi.gen.tr

Araç çubuğuna atla